Kemal Aydın ve Hasan Çakıcıoğlu tarafından kurulan Aydın-Çakıcıoğlu İnşaat olarak yıllardır Güven İnşa ediyoruz. Sürdürülebilir kalite anlayışı ile sürekli iyileştirme yaparak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.Yaptığımız projelerde çevre ve şehir planı mevzuatlarına hassasiyetle uyum sağlıyoruz. Projelerimiz, içinde bulundukları ortamla uyum içindedir ve müşterilerimizin güven ve güveliğini ön planda tutar.


Firmamız müşteri isteklerini karşılamayı ve beklentilerinin ötesine geçmeyi ve Güven İnşa Etmeyi temel politikası olarak benimsemiştir.Bu politikayı benimserken; üst düzey kalite standartları, zamanında teslim, yenilikçi teknoloji kullanımı, yüksek görsellik ve estetik anlayışı gibi öğeleri ilke edinmiştir.


Tüm projelerimizi daima itina ve ciddiyet ile gerçekleştirmekteyiz. Ortaya çıkardığımız yapılarda, en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarında malzeme ve işçilik kullanmaktayız.


Geleceği inşa edecek olan nesillerin, güvenli ve huzurlu konutlarda yetişeceği düşüncesi ile misyon olarak herkesin hak ettiği kaliteli konutlarda yaşayabilmesi için üretime hız kesmeden devam ediyoruz...